artykuły

Rocznica startu nowego serwisu LHP

16:50
Tue, 25 March 2014

Od momentu startu nowej odsłony serwisu LHP minął już rok! Aż rok i tylko rok. Pamiętam jakby to było wczoraj - to oczekiwanie czy wszystko zadziała tak jak należy. Ostatecznie nie było żadnych kłopotów i serwis wystartował zgodnie z planem w sobotę, 16 marca 2013 roku o godz. 23:00. Początkowe spore zainteresowanie (przez pierwsze tygodnie) zostało niestety zduszone przez kłopoty Google'a z zaindeksowaniem serwisu (roboty wpadały w nieskończoną pętle z powodu braku obsługi znacznika base) i wieeelkim spadkiem pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania. Te problemy spowodowały konieczność zmiany modułu silnika będącego routerem z czysto Apache'owego (a więc szybszego) na rzecz wolniejszego, ręcznego routera napisanego w PHP (a więc rozwiązanie podobne jak w Joomli).

Poprzedni serwis LHP powstał w latach 2004-2006 i działał przez prawie 7 lat.

Co planuję na ten rok:
 • modyfikacje edytora artykułów po mojej stronie (który jest główną przyczyną rzadkiego ukazywania się tekstów i nowości - po prostu zbyt dużo roboty jest z teraz z każdym z nich :)
 • zmiana modułu galerii zdjęć
 • zwiększenie ilości odwiedzin o 30%
 • publikacja zaległych artykułów
 • rozszerzenie działu elektronika(było nie było tym się teraz zajmuję)
 • To realne cele. Myślę, że wprowadzę znacznie więcej rzeczy.

  Pozdrawiam Was wszystkich - zarówno stałych, wiernych czytelników, jak i tych którzy wpadają do mnie z Google'a!  Podobne weblog:

  12345
  Rocznica startu nowego serwisu LHP Autor opinii: Czytelnicy, data przesłania: 0

  Skomentuj

  Aby zamieścić komentarz, proszę włączyć JavaScript - niestety roboty spamujące dają mi niezmiernie popalić.


  Komentarze czytelników

   Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
  Dexter